Baseny termalne Słowacja

  • BESENOVA

  • Mała miejscowość blisko granicy Polski. Atrakcyjna lokalizacja na styku Tatr oraz Małej i Wielkiej Fatry sprzyja turystyce, zaś miejscowy nowoczesny kompleks termalnych basenów ceniony jest za szerokie właściwości zdrowotne i rekreacyjne pozwalające połączyć wypoczynek na łonie natury z regenerująco - leczniczym oddziaływaniem wód termalnych!
  • Thermal-PARK Besenova oferuje aż osiem basenów odkrytych całorocznych z leczniczą wodą termalną o temperaturze od 26 do 39oC oraz trzy kryte baseny z wodą krystalicznie czystą podgrzewaną (jeden dla małych dzieci), pozwala to indywidualnie wg własnych preferencji na bieżąco stopniować oddziaływanie leczniczej wody oraz pogody na nasz organizm! „Pakiet¨ zawiera korzystanie z wszystkich odkrytych basenów kompleksu Besenova.
 

Gorące źródła – Velki MEDER

  •  Baseny Velki Meder cieszą się dużym zainteresowaniem turystów z całej Europy. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na błogosławione regeneracyjno - rekreacyjne właściwości wód, pomocnych w pokonywaniu dolegliwości o podłożu reumatycznym i cywilizacyjnym oraz niedomaganiach układów odpornościowego i oddechowego. Wiele osób jest zdania, iż kąpiele w termalnych wodach z ciepłych źródeł V. Meder pomagają zwalczyć większość ww. uciążliwych dolegliwości oraz znacznie złagodzić ich przebieg. 
  • Kompleks termalnych basenów – usytuowany na ternie rozległego (kilkunastochatowego) parku pośród unikalnych gatunków drzew. Składa się części „krytej¨ (baseny, sauny, jacuzzi) oraz „odkrytej¨, na którą składają się termalne baseny, zjeżdżalnie, place zabaw, basen pływacki, plaże trawiaste zacienione i niezacienione. Na miejscu restauracja, kawiarnie, bary, lodziarnie, huśtawki, mini golf.. Nowością sezonu 2012 jest "kryto - otwarty" termalny basen „gorącej zabawy¨, który zapewnia doskonałą wodną rozrywkę nie tylko dzieciom, ale i dorosłych!
 

PODHAJSKA -baseny termalne

  • Miejscowość położona w południowej Słowacji w odległości ok. 100 km od Budapesztu. Zwana „Słowackim Martwym Morzem¨ ze względu na właściwości termalnych wód leczniczych tu występujących (o temp. 80°C bijące z głębokości 1900 m). Leczy się tu choroby skórne, układu oddechowego i narządów ruchu. Badania wykazują, że przy leczeniu niektórych chorób (zwłaszcza przy astmie i różnych wysypkach skórnych) Podhajska woda daje głębszy i trwalszy efekt regeneracyjny niż woda z Morza Martwego. W miejscowości całoroczne otwarte kąpielisko (2 baseny pływackie - 28°C, 2 baseny siedzące ok. 36°C, basen dla dzieci – 29°C)
 

Więcej informacji na temat baseny termalne kliknij tutaj.


Dlaczego baseny termalne Velky Meder?  
1) idealne do leczenia zaburzeń mięśniowo-szkieletowych  
2) idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów   
3) możliwość jednodniowych wycieczek do starożytnego miasta Gyor, Komarna, Budapesztu, Bratysławy lub Wiednia  
4) zorganizuj imprezy i zakwaterowanie bez pośredników z gwarancją najlepszych cen  
5) najbardziej słoneczny region Słowacji  
6) najlepsze ceny basenów oraz noclegów   
SPRAWDŹ NAS!!